Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
12.024,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 12024.28 Inno3d Nvidia Geforce Rtx4060 Twin X2 Oc 8Gb White 128Bit Gddr6 Ekran Karti (N40602-08D6x-173051W)Satıcı: Garaj Onlıne
12.279,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 12279.85 INNO3D Nvidia GeForce RTX4060 Twin Uyumlu x2 OC 8GB White 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (N40602-08D6X-Satıcı: Garaj Online Elektronik
12.678,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12678.55 INNO3D Nvidia Geforce RTX4060 Twin X2 Oc 8gb White 128BIT Gddr6 Ekran Kartı (N40602-08D6X-173051W)Satıcı: deltabilgisayar
12.992,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 12992.15 Inno3D Nvidia GeForce RTX4060 Twin x2 OC 8GB White 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (N40602-08D6X-173051W)Satıcı: Garaj Online
13.272,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 13272.45 Inno3D N40602-08D6X-173051W Rtx4060 Twin x2 OC 8 GB White 128 Bit Gddr6 Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
14.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 14899.00