Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
12.938,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 12938.75 INNO3D RTX4060 Twin X2 Oc 8gb 128BIT Gddr6 (N40602-08D6X-173051N)Satıcı: QUEENCK | 1 yorum
12.713,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 12713.28 Inno3d NVIDIA GeForce RTX 4060 Twin X2 OC N40602-08D6X-173051N 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: GarajOnline
12.834,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 12834.33 Inno3D RTX4060 Twin x2 OC 8GB 128Bit GDDR6 (N40602-08D6X-173051N)Satıcı: GarajOnline
12.928,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 12928.98 Inno3d Rtx4060 Twin X2 Oc 8Gb 128Bit Gddr6 (N40602-08D6x-173051N)Satıcı: Garaj Onlıne
13.614,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
5 13614.22 INNO3D RTX4060 Twin x2 OC 8GB 128Bit GDDR6 (N40602-08D6X-173051N)Satıcı: QUEENPC
14.444,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 14444.00