Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
25.140,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 25140.50 Inno3d Nvidia Geforce Rtx4070 Super Twin X2 12Gb 192Bit Gddr6x Ekran Karti (N407s2-126X-186162N)Satıcı: Garaj Onlıne
25.434,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 25434.21 INNO3D Nvidia Geforce Rtx4070 Super Twin X2 12gb 192bit Gddr6x Ekran Kartı (N407S2-126X-186162N)Satıcı: Garaj Online Elektronik
26.263,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 26263.82 Inno3D Nvidia GeForce RTX4070 SUPER Twin x2 12GB 192Bit GDDR6X Ekran Kartı (N407S2-126X-186162N)Satıcı: GarajOnline
27.856,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 27856.64 Inno3D Nvidia GeForce RTX4070 SUPER Twin x2 12GB 192Bit GDDR6X Ekran Kartı (N407S2-126X-186162N)Satıcı: Garaj Online
27.871,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 27871.61