Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Inno3d Geforce Rtx5060ti 8gb Twin X2 Oc White 128bit Gddr7 Satıcı: DeltaBilgisayar
22.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 22900.00
Inno3d Geforce Rtx5060ti 8gb Twin X2 Oc White 128bit Gddr7 Satıcı: axonteknoloji
25.314,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 25314.72
INNO3D RTX5060Ti 8GB Twin X2 Oc White 128Bit Gddr7 Ekran Kartı N506T2-08D7X-193075W
Satıcı: Axon Teknoloji
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 26499.00
INNO3D GeForce RTX 5060 TI TWIN X2 OC WHITE 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı
27.669,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
4 27669.00
Inno3D GeForce RTX5060Ti 8GB Twin X2 OC White 128Bit GDDR7 Ekran Kartı N506T2-08D7X-193075W Satıcı: Axon Teknoloji
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 27999.00
Gri
21.779,01 TL
Beyaz
22.900,00 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM