Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Inno3D GeForce RTX5070Ti x3 OC 16GB 256Bit GDDR7 3x DisplayPort 2.1b, 1x HDMI 2.1b Ekran Kartı
Satıcı: QUEENCK | 17 yorum
54.279,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 54279.08
Inno3d Geforce Rtx 5070 Ti X3 Oc 16Gb Gddr7 256Bit Dlss 4 Ekran Karti
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
54.263,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 54263.70
Inno3D RTX5070Ti X3 OC 16 GB GDDR7 256 Bit Ekran Kartı Satıcı: DEY-ELEKTRONİK
56.203,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 56203.72
INNO3D RTX5070TI 16GB N507T3-16D7X-176068N X3 Oc Gddr7 256BIT HDMI Dp Pcıe 5.0
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
58.036,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 58036.00
Inno3D RTX5070Ti X3 OC 16 GB GDDR7 256 Bit Ekran Kartı Satıcı: hmdbilgisayar | 4 yorum
58.416,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
5 58416.95
INNO3D GeForce RTX 5070 TI X3 OC 16GB GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı 3 yorum
59.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 59299.00
INNO3D GeForce RTX 5070 TI X3 OC WHITE 16GB GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı 1 yorum
60.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 60579.00
2482 MHz
54.263,70 TL
2452 MHz
55.999,00 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
3 yorum