Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB DLSS 4 256 Bit GDDR7 Ekran Kartı Satıcı: TECHBURADA
74.249,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 74249.01
INNO3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı 2 yorum
78.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 78129.00
Inno3d Nvidia Geforce Rtx5080 X3 Oc N50803-16D7X-17603930 16 GB 256 Bit Gddr7 Ekran Kartı Satıcı: hmdbilgisayar
88.717,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 88717.44
Inno3d Nvidia Geforce Rtx5080 X3 Oc N50803-16D7X-17603930 16 GB 256 Bit Gddr7 Ekran Kartı Satıcı: gokkusagibilgisayar
90.515,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 90515.52
2640 MHz
74.249,01 TL
2617 MHz
74.999,00 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
Colorful iGame GeForce RTX 5080 Ultra W OC 16GB-V
79.499,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Windforce OC SFF
34.455,30 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 Twin Edge OC
46.579,00 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X
Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC
Zotac Gaming GeForce RTX 4070 Super Twin Edge OC 12GB GDDR6X
Inno3D GeForce RTX 4080 Super X3
Palit GeForce RTX 5080 GameRock
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC Edition