Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
İzoly GT740 4GB Ekran Kartı 128 Bit GDDR5 Fanlı Soğutma ile Yüksek Performanslı HDMI Çıkışı
Satıcı: İzoly | 5 yorum
3.769,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 3769.92
Izoly Gt740 4Gb Nvıdıa Gddr5 128 Bıt Vga+Hdmı Ekran Kartı
Satıcı: İzoly
3.671,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 3671.80
IZOLY GT740 4GB NVIDIA DDR5 128 BIT VGA+HDMI EKRAN KARTI Satıcı: İzoly
3.691,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 3691.38
IZOLY GT740 4GB NVIDIA GDDR5 128 BIT VGA+HDMI EKRAN KARTI Satıcı: İzoly
3.742,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 3742.01
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM