3.2 (3 oy) / 1 yorum
İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
192 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
19 W
PCIe Arayüzü:
2.0

MSI GeForce GT 710 2GD3H LP Ekran Kartı Fiyatları

MSI VGA GT 710 2GD3H LP GT710 2GB DDR3 64b DX12 PCIE 3.0 x16 (1xVGA 1xDVI 1xHDMI)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.598,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3608.8
MSI NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP 2 GB 64 Bit DDR3 Ekran Kartı

Satıcı: hayatbilgisayar

3.403,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 3403.08
Msı Vga Gt 710 2Gd3H Lp Gt710 2Gb Ddr3 64B Dx12 Pc Ekran Kartı

Satıcı: magicteknoloji | 150 yorum

3.598,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 3598.80
MSI NVIDIA GeForce GT 710 2GD3H LP 2 GB 64 Bit DDR3 Ekran Kartı

Satıcı: magic

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3599.00
MSI VGA GT 710 2GD3H LP GT710 2GB DDR3 64B DX12 PCIE 3.0 X16 (1XVGA 1XDVI 1XHDMI)

Satıcı: Magic Teknoloji

3.696,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3696.42
MSI GT710 2GB 2GD3H-LP DDR3 64bit HDMI DVI PCIe 16X v2.0 Low Profile,Fansız

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3699.00
MSI VGA GT 710 2GD3H LP GT710 2GB DDR3 64B DX12 PCIE 3.0 X16 (1XVGA 1XDVI 1XHDMI)

Satıcı: Tekramarket

3.700,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 3700.62
Msı Gt 710 2Gd3h 2Gb Lp Ddr3 64Bit Dvı/Hdmı/Vga

Satıcı: hedefmarket

3.760,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3760.50
MSI GT710 2GB 2GD3H-LP DDR3 64bit HDMI DVI PCIe 16X v2.0 Low Profile,Fansız

Satıcı: Hedefmarket

3.780,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3780.64
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP 2GB DDR3 64 Bit Ekran Kartı 3.818,00 TL + 50,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3828
MSI GT710 2GB 2GD3H-LP DDR3 64bit HDMI DVI PCIe 16X v2.0 Low Profile.Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

3.844,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3854.28
Msı Gt710 2Gb 2Gd3h-Lp Ddr3 64Bit Hdmı Dvı Pcıe 16X V2.0 Low Profile,Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

3.900,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3900.50
MSI Geforce Gt 710 2gd3h Lp 2gb Ddr3 64bit Dx12 Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

3.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3916.00
MSI GeForce GT 710 2GB DDR3 64Bit NVIDIA Ekran Kartı

13 yorum

3.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 3929.00
MSI GT 710 2GD3H 2GB LP DDR3 64Bit DVI/HDMI/VGA 3.960,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3970.08
MSI Geforce Gt 710 2gd3h Lp 2gb Ddr3 64bit Dx12 Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 4369.00
Msı Geforce GT710 2GD3H Lp 2gb Ddr3 64BIT 1xvga 1xhdmı 1xdvı Ekran Kartı

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.338,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

17 5338.81

MSI GeForce GT 710 2GD3H LP Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce GT 710 2GD3H LP Ekran Kartı Temel Özellikleri

192 birim
19 W
2.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
VGA
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

MSI GeForce GT 710 2GD3H LP Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce GT 710 2G
• GPU Mimarisi Kepler
• GPU Çıkış Yılı 2016
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü VGA
• Çözünürlük Desteği 4K
• PassMark Puanı 672 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 2 GB
• Bellek Türü DDR3
• Efektif Bellek Hızı 1.6 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 64 bit
• Bellek Bant Genişliği 14 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 192 birim
• Temel Frekans 954 MHz
• Transistör Mesafesi 28 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 19 W
• Önerilen Sistem Gücü 300 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Çoklu Monitör 2
• HDMI Var
• HDMI Standardı 1.4a
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• Diğer Bağlantılar DVI D-Sub (VGA)

TASARIM TASARIM

MSI GeForce GT 710 2GD3H LP Ekran Kartı Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

SAVAGE W******* Profil Resmi

1 yorum

SAVAGE W******* sipariş ettim bakalım ısınma gibi problemler olacak mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.