Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 6399.00 Msı NVIDIA GTX 1650 D6 Ventus XS OCV3 4 GB 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
7.241,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 7241.00 MSI GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV3 128 Bit GDDR6 4GB Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
7.541,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 7541.00 Msı NVIDIA GTX 1650 D6 Ventus XS OCV3 4 GB 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Uzmanlarpc
7.815,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 7815.78 Msı NVIDIA GTX 1650 D6 Ventus XS OCV3 4 GB 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
8.168,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 8168.31