Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB
34.519,00 TL
Asus TUF Gaming Radeon RX 6700 XT OC Edition
49.102,61 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G
35.132,95 TL
MSI GeForce RTX 4060 Gaming X 8G
34.472,86 TL
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8G OC
24.999,00 TL
Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Ti Xtreme Waterforce 11G