4.3 (2 oy) / 1 yorum
İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2304 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
70 W
PCIe Arayüzü:
4.0

MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC Ekran Kartı Fiyatları

MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC GDDR6 96Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 13.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 13599.00
Msı Vga Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc Low Profile Genişletilmiş Versiyon

Satıcı: ramazanmutlu

14.025,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 14025.05
MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC GDDR6 96Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

14.036,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 14036.29
Msı Vga Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc Low Profile Genişletilmiş Versiyon

Satıcı: magic

14.104,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 14104.09
MSI 6GB RTX3050 LP E 6G OC GDDR6 96bit HDMI DP PCIe 4.0 Low Profile 14.107,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14117
MSI 6GB RTX3050 LP E 6G OC GDDR6 96bit HDMI DP PCIe 4.0 Low Profile

Satıcı: ZmTeknoloji

14.125,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14135
MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC RTX3050 6GB GDDR6 96B DX12 PCIE 4.0 X8 (1XDP 2XHDMI)

Satıcı: Amazon.com.tr

14.177,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 14187.96
MSI Msı VGA Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc RTX3050 6gb Gddr6 96B DX12 Pcıe 4.0 X8 (1xdp 2xhdmı)

Satıcı: Tekramarket | 3 yorum

14.202,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 14202.96
Msı 6Gb Rtx3050 Lp E 6G Oc Gddr6 96Bit Hdmı Dp Pcıe 4.0 Low Profile

Satıcı: ZmTeknoloji

14.337,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 14337.60
MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC GDDR6 96Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

14.371,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 14371.83
Msı 6Gb Rtx3050 Lp E 6G Oc Gddr6 96Bit Hdmı Dp Pcıe 4.0 Low Profile

Satıcı: onlinealisverisyap

14.478,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 14478.10
MSI GeForce RTX 3050 LP E OC 6G 6GB GDDR6 96 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 14.484,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14494
MSI Vga Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc Low Profile Genişletilmiş Versiyon

Satıcı: incehesap

14.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 14779.00
MSI Vga Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc Low Profile Genişletilmiş Versiyon

Satıcı: Tekramarket

14.918,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 14918.00
MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC

Satıcı: Magic Teknoloji

14.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 14999.01
MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC

Satıcı: KASVABİLİŞİM

15.307,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 15307.30
MSI Msı VGA Geforce Rtx 3050 Lp E 6g Oc RTX3050 6gb Gddr6 96B DX12 Pcıe 4.0 X8 (1xdp 2xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

15.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

17 15339.00

MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

2304 birim
70 W
4.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce RTX 3050 6GB
• GPU Mimarisi Ampere
• GPU Çıkış Yılı 2024
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü FHD
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 12047 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 6 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 14 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 96 bit
• Bellek Bant Genişliği 168 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2304 birim
• Temel Frekans 1042 MHz
• Artırılmış Frekans 1492 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 6.9 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 8 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 18 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 72 birim
• YZ Performansı 110 TOPs

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 70 W
• Önerilen Sistem Gücü 300 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Yok
• Renk Siyah & Gri
• Derinlik 174 mm
• Yükseklik 69 mm
• Genişlik 42 mm

MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC Ekran Kartı Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Arda E**** Profil Resmi

12 yorum

Arda E**** ?????????????
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.