Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
8.574,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 8574.20 Msi NVIDIA Geforce RTX 3050 Ventus 2X 6G OC 6 GB GDDR6 96 Bit Ekran KartıSatıcı: Ferih
8.377,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 8377.44 Msi NVIDIA Geforce RTX 3050 Ventus 2X 6G OC 6 GB GDDR6 96 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
8.380,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 8380.90 Msi NVIDIA Geforce RTX 3050 Ventus 2X 6G OC 6 GB GDDR6 96 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
8.540,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 8540.58 MSI RTX3050 6GB VENTUS 2X 6G OC GDDR6 96bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 8.536,47 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8546.47 MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC 6GB GDDR6 96bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 8.592,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8592.48 MSI 6GB GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC GDDR6 96Bit PCIE 4.0 2xHDMI DPSatıcı: Ferih
8.677,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 8677.44 MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X 6G OC 6GB GDDR6 96 Bit Ekran Kartı 8.775,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
8 8785 MSI GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC GDDR6 96Bit NVIDIA Ekran Kartı 8.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 8849.00 MSI RTX3050 6GB VENTUS 2X 6G OC GDDR6 96bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: Tekramarket
8.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
10 8950.00 Msi Nvıdıa Geforce Rtx 3050 Ventus 2X 6G Oc 6 Gb Gddr6 96 Bit Ekran Karti 9.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 9089.00 Msı Geforce Rtx3050 Ventus 2X 6G Oc 6Gb Gddr6 96Bıt 2Xhdmı 1Xdp Ekran KartıSatıcı: bizdeherseyvar
9.713,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 9713.02 MSI 6GB GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC GDDR6 96Bit PCIE 4.0 2xHDMI DPSatıcı: UZMANLARPC
9.747,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
13 9747.87 MSI VGA GEFORCE RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC RTX3050 6GB GDDR6 96B DX12 PCIE 4.0 X8 (1XDP 2XHDMI)Satıcı: onlinealisverisyap
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
14 13599.00