İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2304 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
70 W
PCIe Arayüzü:
4.0

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Ekran Kartı Fiyatları

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC 6GB GDDR6 96 Bit DX12 PCIe 4.0 X8 (1xDP 2xHDMI) Ekran Kartı

Satıcı: ucogrup

12.842,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 12842.28
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC 6GB GD6 Ekran Kartı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 12999.00
MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC 6GB GDDR6 96 Bit DX12 PCIe 4.0 X8 (1xDP 2xHDMI) Ekran Kartı

Satıcı: rotamnet

13.032,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 13032.10
Msı VGA Geforce Rtx 3050 Ventus 2x E 6g Oc RTX3050 6gb Gddr6 96B DX12 Pcıe 4.0 X8 (1xdp 2xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada | 32 yorum

13.140,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 13140.26
Msı Geforce Rtx 3050 Ventus 2X E 6G Oc 6Gb Gddr6 96 Bit Ekran Karti

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

13.183,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 13183.50
MSI VGA GEFOCE RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC

Satıcı: Magic Teknoloji

13.249,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 13249.99
MSI 6GB RTX3050 VENTUS 2X E 6G OC GDDR6 96bit HDMI-DP PCIE 4.0

Satıcı: onlinealisverisyap

13.982,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 13982.00
MSI 6GB RTX3050 VENTUS 2X E 6G OC GDDR6 96bit HDMI-DP PCIE 4.0

Satıcı: ZmTeknoloji

14.001,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 14001.00
Msı 6Gb Rtx3050 Ventus 2X E 6G Oc Gddr6 96Bit Hdmı-Dp Pcıe 4.0

Satıcı: ZmTeknoloji

14.211,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 14211.40
MSI VGA GEFOCE RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC

Satıcı: netsiparis

14.872,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 14872.71
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC 6GB GD6 Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

14.918,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 14918.00
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC 6GB GD6 Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

16.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 16009.00
Msı 6gb RTX3050 Ventus 2x E 6g Oc Gddr6 96BIT Hdmı-Dp Pcıe 4.0

Satıcı: Core Bilgisayar

19.558,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 19558.84
MSI GEFORCE RTX3050 VENTUS 2X E 6G OC 6GB GDDR6 96BIT 2XHDMI 1XDP EKRAN KARTI

Satıcı: ACF Teknoloji

27.400,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 27400.40

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

2304 birim
70 W
4.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 6 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 14 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 96 bit
• Bellek Bant Genişliği 168 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2304 birim
• Temel Frekans 1042 MHz
• Artırılmış Frekans 1492 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 6.9 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 8 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 18 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 72 birim
• YZ Performansı 110 TOPs

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 70 W
• Önerilen Sistem Gücü 300 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Yok
• Renk Siyah
• Derinlik 189 mm
• Yükseklik 109 mm
• Genişlik 42 mm

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.