Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming | 39 yorum
17.399,00 TL Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 17399.00 MSI 12GB RTX3060 GAMING Z TRIO 12G GDDR6 192bit HDMI-DP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
18.603,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 18613 MSI VGA GEFORCE RTX 3060 Ekran Kartları, GAMING Z TRIO 12G RTX3060 12GB GDDR6 192B DX12 PCIE 4.0 X16 3XDP 1XHDMISatıcı: onlinealisverisyap
18.727,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 18727.68 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
18.775,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 18775.90 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
19.157,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 19157.52 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
19.321,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 19321.00 MSI Geforce Rtx 3060 Gamıng Z Trıo 12 Gb Gddr6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
19.621,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19621.00 MSI Geforce Rtx 3060 Gamıng Z Trıo 12 Gb Gddr6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
20.013,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 20013.12