Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: T&T NORTH
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
9.298,03 TL + 234,11 TL Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 9308.03 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2x OC 12GB 192Bit GDDR6 PCI-Express X16 Ekran Kartı (GeForce RTX 3060 Ventus 2x 12G OC)Satıcı: Hepsiburada | 58 yorum
13.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 13429.00 MSI Geforce Rtx 3060 Ventus 2x 12g Oc 12gb Gddr6 192bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: QUEENPC | 8 yorum
13.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 13549.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap | 18 yorum
14.049,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 14049.92 Msı Rtx3060 12Gb Ventus 2X 12G Oc Gddr6 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 14.101,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 14101.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji | 17 yorum
14.381,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 14381.64 MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
14.562,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 14562.90 MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC 12GB HDMI DP 192BİTSatıcı: İntekzo
14.745,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14745.10 Msı Geforce Rtx 3060 Ventus 2x 12G Oc 12GB HDMI Dp 192BİTSatıcı: İntekzo
15.686,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 15686.28 MSI VGA GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC RTX3060 12GB GDDR6 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: pazarola
15.968,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
10 15968.15 MSI GEFORCE RTX3060 VENTUS 2X 12G OC 12GB GDDR6 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: İleri Port Teknoloji
16.038,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 16038.37 MSI VGA GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC RTX3060 12GB GDDR6 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Ever4est
18.045,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
12 18045.06