Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC
19.842,23 TL
Sapphire Pure Radeon RX 9060 XT 16GB
21.992,00 TL
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual 8GB
21.399,00 TL
MSI GeForce RTX 4060 Gaming X 8G
34.472,86 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G
35.132,95 TL
MSI GeForce RTX 3080 Ti Ventus 3X 12G OC