Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
12.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 12799.00 MSI GeForce RTX 4060 AERO ITX OC 8GB GDDR6 128Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
12.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 12699.00 Msi Vga GeForce RTX 4060 Aero ITX 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
14.381,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 14381.90 MSI VGA GEFORCE RTX 4060 AERO ITX 8G OC RTX4060 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 14399.00 Msi Vga GeForce RTX 4060 Aero ITX 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
14.662,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 14662.78 Msi Vga GeForce RTX 4060 Aero ITX 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
14.782,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 14782.00 MSI VGA GEFORCE RTX 4060 AERO ITX 8G OC RTX4060 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: UZMANLARPC
16.002,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 16002.24