Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: baslangicbilisim
19.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 19189.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: dali-teknoloji | 3 yorum
19.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 19399.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: rzbilgisayar | 3 yorum
19.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 19400.00 MSI Rtx 4060 Tı Ventus 2x Black 16G Oc 16GB Geforce RTX4060TI Gddr6 128BIT HDMI 3xdp 16X Ekran KartıSatıcı: pckolisi | 2 yorum
19.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 19750.00 MSI Geforce Rtx 4060 Ti Ventus 2x Black 16g Oc 16gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: Seta Teknoloji
19.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 19890.00 MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC 16GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
20.159,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 20159.04 MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC 16GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
22.043,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 22043.08 MSI Geforce Rtx 4060 Ti Ventus 2x Black 16g Oc 16gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
22.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 22849.00 MSI GEFORCE RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC 16GB GDDR6 HDMI DP 128BitSatıcı: İntekzo
23.448,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 23448.09 MSI RTX4060TI 16GB VENTUS 2X BLACK 16G OC GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
23.672,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 23672.00