İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4352 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
160 W
PCIe Arayüzü:
4.0

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Fiyatları

Msı Nvıdıa Geforce Rtx 4060 Ti Ventus 2X Black 8G Oc 8 Gb Gddr6 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: BizdeBul

21.921,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 21921.60
MSI GEFORCE RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8G OC GDDR6 8GB GDDR6 DP HDMI 128Bit

Satıcı: Gamer Bilişim

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 22000.00
MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: gamerbilisim

22.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 22080.00
MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: bizdebul

22.263,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 22263.08
Msı Geforce Rtx 4060 Ti Ventus 2x Black E1 Oc 8gb 128BIT Dlss 3 Ekran Kartı

Satıcı: GamerBilişim

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 22500.00
MSI GEFORCE RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8G OC GDDR6 8GB GDDR6 DP HDMI 128Bit

Satıcı: BizdeBul

22.751,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 22751.04
MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

Satıcı: GamerBilişim | 21 yorum

23.203,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 23203.50
MSI RTX 4060TI Ventus 2X Black 8G E1 OC

Satıcı: GamerBilisim

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 23510
MSI GeForce RTX 4060 Ti 8G VENTUS 2X BLACK E1 OC GDDR6X 192BIT DX12 DLSS3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Gamer Bilişim

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 23500.00
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8G OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 BULK Ekran Kartı 25.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 25309
MSI GEFORCE RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8G OC GDDR6 8GB GDDR6 DP HDMI 128Bit

Satıcı: ATESAVM

27.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 27285.00
Msı Geforce Rtx 4060 Ti 8G Ventus 2X Black E1 Oc 8Gb Gddr6 128 Bit Dlss 3 Ekran Karti

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

29.662,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 29662.90
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

33.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 33840.00

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC (G406TV2XB8C) Ekran Kartı 2565 MHz 21.921,60 TL
MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G Ekran Kartı 2535 MHz Fiyat bulunamadı

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

4352 birim
160 W
4.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 18 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 288 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4352 birim
• Temel Frekans 2310 MHz
• Artırılmış Frekans 2565 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 22.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 34 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 136 birim
• YZ Performansı 357.2 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 160 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 8G OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.