Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 TI Ventus 3X E 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: hayatbilgisayar
25.943,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 25943.08
MSI GeForce RTX 4060 TI VENTUS 3X E 8G OC GDDR6 128Bit Ekran Kartı 4 yorum
28.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 28749.00
MSI Geforce Rtx 4060 Tı Ventus 3x E 8g Oc 128BIT
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 2 yorum
29.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 29799.00
Msı Geforce Rtx 4060 Tı Ventus 3x E 8g Oc Gddr6 128BIT Ekran Kartı
Satıcı: HomeTech World
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 58999.00
2565 MHz
25.943,08 TL
2535 MHz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM