Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: exbilisim | 2 yorum
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 13499.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
13.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 13599.99 MSI VGA GEFORCE RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC RTX4060 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: PEG HOME | 24 yorum
13.789,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 13789.88 MSI Geforce Rtx 4060 Ventus 2x Black 8g Oc Rtx4060 8gb Gddr6 128b Dx12 Pcıe 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 14 yorum
14.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 14639.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8G OC 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: TiplemeGaming
14.709,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 14709.05 MSI VGA GEFORCE RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC 8GB GDDR6 128B DX12Satıcı: GoPc
15.092,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15092.00 Msı Geforce Rtx 4060 Ventus 2X Black 8Gb Oc 128Bit Gddr6 Pcı-E 4.0 Nvıdıa Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
15.190,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15190.23 MSI RTX4060 8GB VENTUS 2X BLACK 8G OC GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
15.840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15840.00 MSI GEFORCE RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC HDMI DP 128 BitSatıcı: İntekzo
16.251,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 16251.95 Msı Geforce Rtx 4060 Ventus 2x Black 8g Oc HDMI Dp 128 BitSatıcı: İntekzo
17.301,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 17301.04 MSI RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8GB OC 128BITSatıcı: Ever4est
19.880,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 19880.20