Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming | 7 yorum
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 28499.00 MSI Geforce Rtx 4070 Gaming X Slim 12g 12gb Gddr6x 192bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: KAEN | 1 yorum
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 29999.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum
32.542,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 32542.53 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 GAMING X SLIM 12G RTX4070 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: DFSBilgisayar
32.924,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 32924.76 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
33.121,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 33121.31 MSI RTX4070 12GB GAMING X SLIM 12G GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
33.836,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 33836.00 Msı 12Gb Rtx4070 Gamıng X Slım 12G Gddr6x 192Bit Pcıe 4.0 34.267,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 34267.82 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
34.710,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 34710.64 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 GAMING X SLIM 12G RTX4070 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: eStoreSun
54.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 54999.99