Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
26.861,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 26861.22 Msı Rtx 4070 Super Ventus 2X Oc 12Gb Gddr6x 192Bit Ekran KartiSatıcı: Dfsbilgisayar
26.777,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 26777.75 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC RTX4070S 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum
27.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 27039.00 MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 27.578,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27588 MSI Nvidia GeForce RTX4070 SUPER VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
27.648,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 27648.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
27.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 27799.99 MSI Nvidia GeForce RTX4070 SUPER VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
28.499,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 28499.01 MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC GDDR6X 192BIT DX12 DLSS 3 GAMING (OYUNCU) EKRAN KARTI 28.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 28749.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
28.842,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 28842.90 MSI RTX4070 SUPER 12GB VENTUS 2X 12G OC WHITE GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 4.0 29.275,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 29285 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DFSBilgisayar
29.485,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
11 29485.66 Msı Geforce Rtx 4070 Super 12G Ventus 2X Oc 12Gb Gddr6x 192Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran Karti 29.895,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
12 29895.68 MSI Nvidia GeForce RTX4070 SUPER VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: magicteknoloji
29.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
13 29999.99 MSI Geforce Rtx 4070 Super 12g Ventus 2x Oc Gddr6x 192bıt Dx12 Dlss 3 Gamıng (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: DFS Bilgisayar
30.132,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 30132.00 MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı 30.454,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 30454.00 MSI GeForce RTX 4070 SUPER Ventus 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran kartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
30.756,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 30756.00