Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
29.292,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 29292.71 Msı Rtx4070 Super 12Gb Ventus 2X 12G Oc Whıte Gddr6x 192Bit Hdmı Dp Pcıe 4.0 30.036,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 30036.79 Msi Vga NVIDIA Geforce Rtx 4070 Super 12G Ventus 2X Whıte OC 12 GB GDDR 6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
30.321,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 30321.71 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC RTX4070S 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Hepsiburada
30.520,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 30520.44 Msi Vga NVIDIA Geforce Rtx 4070 Super 12G Ventus 2X Whıte OC 12 GB GDDR 6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
30.870,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 30870.82 MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE12GB GDDR6X192Bit DLSS3 Ekran Kartı 30.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30900.00 Msı Vga Geforce Rtx 4070 Super 12G Ventus 2X Whıte Oc Rtx4070s 12Gb Gddr6x 192B Dx12 Pcıe 4.0 X16 3Xdp 1Xhdmı 32.043,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 32043.71 Msi Vga NVIDIA Geforce Rtx 4070 Super 12G Ventus 2X Whıte OC 12 GB GDDR 6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Uzmanlarpc
32.407,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
8 32407.92