Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nena | 10 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 37999.00 MSI RTX 4070 TI Gaming X Slim 12G 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran KartıSatıcı: The Bilişim Ankara Batarya Pil | 1 yorum
38.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
2 38250.00 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI GAMING X SLIM 12G RTX4070 TI 12GB GDDR6X 192B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Magic Teknoloji
40.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 40199.99 MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim 12 GB 192 Bit Gddr6X Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
40.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 40999.99 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
41.438,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 41438.90 MSI RTX 4070 TI GAMING X SLIM 12G 12GB Geforce RTX4070TI GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
41.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 41599.99 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
42.800,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 42800.60 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
43.516,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 43516.42 MSI RTX 4070 TI GAMING X SLIM 12G 12GB Geforce RTX4070TI GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
44.404,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 44404.36