Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tekramarket
40.998,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
1 40998.40 MSI Geforce Rtx 4070 Ti Super 16g Gamıng X Slım Gddr6x 256bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: Garaj Online Elektronik
42.166,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 42166.62 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Super Gaming X Slim 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
42.558,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
3 42558.18 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Super Gaming X Slim 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
43.153,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 43153.90 MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING X SLIM16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı3 yorum
43.252,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 43252.00 Msı Geforce Rtx 4070 Ti Super 16G Gamıng X Slım 16Gb Gddr6x 256Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran Karti 43.564,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
6 43564.91 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G GAMING X SLIM RTX4070TIS 16GB GDDR6X 256B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Tekramarket
44.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 44989.00 MSI RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM 16GB Geforce RTX4070TiS GDDR6X 256bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
46.235,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 46235.20 MSI GEFORCE RTX4070TI SUPER 16G GAMING X SLIM 16GB GDDR6X 256BIT 1XHDMI 3DP EKRAN KARTISatıcı: BİLİŞİM PAZARIM
48.085,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 48085.28 MSI Rtx4070tı Super 16gb Gamıng X Slım Gddr6x 256bit Hdmı 4x Dp Pcıe 4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
52.638,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
10 52638.78