Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
38.924,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 38924.18 MSI 16GB RTX4070TI SUPER VENTUS 2X 16G OC WHITE GDDR6X PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
38.874,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 38884 GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G VENTUS 2X OC Ekran KartıSatıcı: Amazon.com.tr
39.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 39009.00 MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G VENTUS 2X OC RTX4070TIS 16GB GDDR6X 256B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum
39.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 39009.00 MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X White OC 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Beyaz Ekran Kartı 39.273,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 39273.00 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Super Ventus 2X OC 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
40.394,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 40394.30 MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı 40.621,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 40621.00 Msı Vga Geforce Rtx 4070 Tı Super 16G Ventus 2X Whıte Oc Rtx4070 Tı Super 16Gb Gddr6x 192B Dx12 Pcıe 4.0 X16 3Xdp 1Xhdmı 42.281,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 42281.47 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Super Ventus 2X OC 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
45.203,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 45203.23 MSI 16GB RTX4070TI SUPER VENTUS 2X 16G OC WHITE GDDR6X PCIE 4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
47.727,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
10 47727.06