Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İleri Port Teknoloji
30.386,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 30386.00 MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı1 yorum
34.519,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 34519.34 GEFORCE RTX 4070 TI VENTUS 2X 12G OC Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 35499.00 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
39.154,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 39154.90 MSI GEFORCE RTX 4070 TI VENTUS 2X 12G OC 12GB GDDR6X HDMI DP 192BİTSatıcı: İntekzo
39.608,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 39608.48 MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı ()Satıcı: Teknobiyotik
39.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 39979.00 MSI Geforce Rtx 4070TI Ventus 2x 12GB Oc GDDR6X 192BIT Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
41.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 41739.00 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
41.863,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 41863.58 MSI NVIDIA Geforce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: verofis
42.180,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 42180.30 Msı Vga Geforce Rtx 4070 Tı Ventus 2X 12G Oc Rtx4070 12Gb Gddr6x 192B Dx12 Pcıe 4.0 X16 3Xdp 1XhdmıSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
42.207,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
10 42207.90 MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC 12GB GDDR6X 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: pazarola
44.250,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 44250.43 MSI GeForce RTX 4070 Ti Ventus 2X 12G OC 12GB GDDR6X 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Ever4est
49.998,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 49998.85