Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Magic Teknoloji
25.536,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 25536.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ventus 2X 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ADAESPOR
26.983,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 26983.77 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ventus 2X E 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Tekramarket
27.647,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 27647.00 MSI NVIDIA GeForce RTX 4070 Ventus 2X E 12G OC 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
27.923,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 27923.54 MSI Geforce Rtx 4070 Ventus 2x E 12G Oc 12GB GDDR6X HDMI Dp 192BITSatıcı: magicteknoloji
27.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 27999.99 MSI GEFORCE RTX4070 VENTUS 2X E 12G OC 12GB GDDR6X 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: onlinealisverisyap
28.251,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28251.40