Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: dali-teknoloji
46.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 46299.00 Msı Geforce RTX 4080 Super Ventus 3X OC 16 GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
46.711,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 46711.10 MSI GeForce RTX 4080 SUPER VENTUS 3X OC 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: DALİ TEKNOLOJİ
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 46799.00 Msı Rtx4080 Super 16Gb Ventus 3X Oc Gddr6x 256Bit Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0Satıcı: Dfsbilgisayar
49.280,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 49280.24 Msı Geforce RTX 4080 Super Ventus 3X OC 16 GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: magic
49.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 49699.99 MSI RTX4080 SUPER 16GB VENTUS 3X OC GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: False
50.352,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 50352.96 MSI GeForce RTX 4080 SUPER VENTUS 3X OC 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
51.788,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 51788.00 MSI VGA GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G VENTUS 3X OC RTX4080S 16GB GDDR6X 256B DX12 PCIE 4.0 X16 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: magicteknoloji | 3 yorum
51.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 51999.99 MSI GeForce RTX 4080 SUPER VENTUS 3X OC 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
53.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 53249.99