İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2560 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
130 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5050 Gaming OC Ekran Kartı Fiyatları

Msı Geforce Rtx 5050 8Gb Gamıng Oc Gddr6 128Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Özlen Bilgisayar

14.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 14024.10
Msı VGA Geforce Rtx 5050 8g Gamıng Oc

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 14499.00
MSI GeForce RTX 5050 8GB GAMING OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kart

Satıcı: mediamarkt

15.161,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 15161.25
MSI GeForce RTX 5050 8GB GAMING OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran Kart

Satıcı: olnino

15.405,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 15405.67
Msı Geforce Rtx 5050 8G Gamıng Oc Rtx5050, Pcı-E16 5.0, 8Gb/128Bit Gddr6, Hdmı, 3Xdp, Dlss4 Ekran Kartı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

15.427,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15427.50
Msi Geforce RTX 5050 8G Gaming OC 8 GB Gddr6 128B Dx12 Pcie 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmi) Ekran Kartı 15.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 15549.00
MSI GeForce RTX 5050 8GB GAMING OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: MEDIAMARKT

15.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15550.00
MSI GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 18.135,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 18145
MSI GeForce RTX 5050 8GB GAMING OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19899.00
Msı Geforce Rtx 5050 8g Gamıng Oc Gddr6 128b Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: ramazanmutlu

20.657,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 20657.11
MSI RTX5050 8GB GAMING OC GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 5.0 20.807,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 20817
MSI GeForce RTX 5050 8GB GAMING OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Magic Teknoloji

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 20999.00
Msı Geforce Rtx 5050 8g Gamıng Oc Gddr6 128b Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 20999.00
MSI Msı Geforce Rtx 5050 8g Gamıng Oc Gddr6 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: TechnoGet

21.094,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 21094.92
MSI Geforce Rtx 5050 8gb Gaming Oc Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

21.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 21629.00
MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 21.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 21509
MSI Geforce Rtx 5050 8gb Gaming Oc Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

22.066,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 22066.00
MSI GEFORCE RTX5050 8G GAMING OC 8GB GDDR6 128BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTI

Satıcı: YEDİGÜN STORE

23.543,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 23553

MSI GeForce RTX 5050 Gaming OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5050 Gaming OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

2560 birim
130 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5050 Gaming OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 20 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 320 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2560 birim
• Temel Frekans 2317 MHz
• Artırılmış Frekans 2632 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 13.5 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 20 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 80 birim
• YZ Performansı 431.2 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 130 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Plastik
• Renk Siyah
• Derinlik 202 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5050 Gaming OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.