İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2560 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
130 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC Ekran Kartı Fiyatları

Msı VGA Geforce Rtx 5050 8g Ventus 2x Oc RTX5050 8gb Gddr6 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: BİLSİS | 12 yorum

15.469,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 15469.09
MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC 8G 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 17.107,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 17117
MSI GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC

Satıcı: UCO Grup

17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 17659
Msı Vga Geforce Rtx 5050 8G Ventus 2X Oc Rtx5050 8Gb Gddr6 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmı)

Satıcı: Netsiparis

18.208,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 18208.20
Msı Vga Geforce Rtx 5050 8g Ventus 2x Oc Rtx5050 8gb Gddr6 128b D

Satıcı: Netsiparis

18.220,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 18220.23
MSI VGA GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC RTX5050 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: netsipariş

18.225,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 18225.60
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 18.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 18509
MSI GeForce RTX 5050 8GB VENTUS 2X OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 18999.00
Msı Vga Geforce Rtx 5050 8g Ventus 2x Oc Rtx5050 8gb Gddr6 128b D

Satıcı: Yekdane

19.140,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 19140.57
Msı Vga Geforce Rtx 5050 8G Ventus 2X Oc 8Gb Gddr6 128B Dx12 3Xdp/1Xhdmı

Satıcı: BilgePazar

19.497,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 19497.10
MSI VGA GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC RTX5050 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: incehesap

19.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 19789.00
MSI 8GB RTX5050 VENTUS 2X OC 8G GDDR6 128bit HDMI-DP PCIE 5.0 19.982,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 19992
MSI GeForce RTX 5050 8GB VENTUS 2X OC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Betaplus

20.274,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 20274.24
MSI GeForce RTX 5050 8GB VENTUS 2X OC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Magic Teknoloji

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 20499.00
MSI GeForce RTX 5050 8GB Shadow 2X OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

20.823,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 20823.00
MSI GeForce RTX 5050 8GB Shadow 2X OC GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

20.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 20979.00
MSI GeForce RTX 5050 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

1 yorum

21.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 21079.00
Msı VGA Geforce Rtx 5050 8g Ventus 2x Oc RTX5050 8gb Gddr6 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada | 12 yorum

21.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 21689.00
Msı Geforce Rtx5050 8g Ventus 2x Oc 8gb Gddr6 128bıt 1xhdmı 3xdp Ekran Kartı

Satıcı: Teknoteg

22.331,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

19 22341

MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

2560 birim
130 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 20 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 320 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2560 birim
• Temel Frekans 2317 MHz
• Artırılmış Frekans 2602 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 13.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 20 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 80 birim
• YZ Performansı 426.3 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 130 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Plastik
• Renk Siyah & Gri
• Derinlik 197 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.