İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC Ekran Kartı Fiyatları

MSI VGA GEFORCE RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC RTX5060 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: deltabilgisayar | 2 yorum

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 19000.00
Msı Geforce Rtx 5060 8g Inspıre 2x Oc Gddr7 128bit Dx12 Gaming Aeae1msı0236

Satıcı: DeltaBilgisayar

18.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 18900.00
MSI GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekno Market

18.972,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 18972.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC RTX5060 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: Megalodon Gaming

19.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 20000
Msı Geforce Rtx 5060 8g Inspıre 2x Oc Gddr7 128bit Dx12 Gaming Aeae1msı0236

Satıcı: hayatbilgisayar

20.009,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 20009.08
MSI GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: TiplemeGaming

20.294,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 20294.01
MSI GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 22499.00
Msı Geforce Rtx 5060 8G Inspıre 2X Oc Gddr7 Dlss 4 128 Bit Ekran Karti

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

22.742,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 22742.00
MSI GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

23.350,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 23350.08
Msı Geforce Rtx 5060 8G Inspıre 2X Oc 128Bıt

Satıcı: Dfsbilgisayar

24.358,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 24358.60
MSI GeForce RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC

Satıcı: DFSBilgisayar

24.632,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 24632.97
MSI 8GB RTX5060 INSPIRE 2X OC GDDR7 128bit HDMI-DP PCIE 5.0 25.290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 25300
MSI 8GB RTX5060 INSPIRE 2X OC GDDR7 128bit HDMI-DP PCIE 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

25.308,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 25318
Msı VGA Geforce Rtx 5060 8g Inspıre 2x Oc RTX5060 8gb Gddr7 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı) - Option-1

Satıcı: Nacario

41.721,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 41721.61

MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2535 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.5 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 623 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Altın
• Derinlik 204 mm
• Yükseklik 117 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.