İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 Shadow 2X OC Max Ekran Kartı Fiyatları

MSI GeForce RTX 5060 SHADOW 2X OC MAX 8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 20.915,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20925
MSI Msı VGA Geforce Rtx 5060 8g Shadow 2x Oc Max RTX5060 8gb Gddr7 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada

22.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 22719.00
MSI Nvidia GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX

Satıcı: Magic Teknoloji

22.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 22999.01
MSI GeForce RTX 5060 8GB Shadow 2X OC MAX GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

23.349,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 23349.24
MSI GeForce RTX 5060 8GB Shadow 2X OC MAX GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 23.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 23709.00
Msı Nvidia Geforce Rtx 5060 8G Shadow 2X Oc Max

Satıcı: Dfsbilgisayar

23.768,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 23768.80
Msı Shadow 2X Max Geforce Rtx 5060 Oc 8Gb Gddr7 128Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.822,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 23822.90
MSI GeForce RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 23.659,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 23669
MSI Nvidia GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX

Satıcı: DFSBilgisayar

24.037,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 24037.18
MSI GeForce RTX 5060 8GB Shadow 2X OC MAX GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

24.241,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 24241.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX RTX5060 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: ZmTeknoloji

24.698,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 24708
MSI GEFORCE RTX 5060 8G SHADOW 2X OC MAX

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

30.472,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 30472.24
MSI GEFORCE RTX5060 8G SHADOW 2X OC MAX 8GB GDDR7 128BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTI

Satıcı: ACF Teknoloji

32.417,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 32427
Msı Geforce RTX5060 8g Shadow 2x Oc Max 8gb Gddr7 128BIT 1xhdmı 3xdp Ekran Kartı

Satıcı: ERDO TİCARET

33.056,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 33056.93

MSI GeForce RTX 5060 Shadow 2X OC Max Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 Shadow 2X OC Max Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 Shadow 2X OC Max Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2527 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.4 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 621 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Siyah
• Derinlik 197 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 40 mm

MSI GeForce RTX 5060 Shadow 2X OC Max Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.