Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Shadow 2X Geforce Rtx 5060 8Gb Gddr7 128Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı
Satıcı: Lowell Teknoloji
23.289,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 23289.90
Msı Geforce Rtx 5060 8gb Shadow 2x Gddr7 128bit Dx12 Gaming Aeae1msı0222 Satıcı: lowellteknoloji
23.955,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 23955.88
MSI GeForce RTX 5060 8GB Shadow 2X Overclock MAX GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Tekramarket
24.241,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 24241.00
MSI Shadow 2X GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: LowellTeknoloji
24.476,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 24476.66
MSI Geforce RTX 5060 8GB Shadow 2x GDDR7 128BIT DX12 Gaming Ekran Kartı Çift Fanlı Soğutma
Satıcı: Lowell Teknoloji
26.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 26039.00
MSI GeForce RTX 5060 8GB Shadow 2X Overclock MAX GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Lowell Teknoloji
26.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 26189.00
2527 MHz
17.292,58 TL
2497 MHz
23.289,90 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM