Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı 16gb Rtx5060tı Gamıng Trıo Oc Whıte Gddr7 128bit Hdmı-dp Pcıe 5.0 Satıcı: TEBİLON
40.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 40899.05
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 16g Gamıng Trıo Oc Whıte Satıcı: Tebilon
43.011,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 43011.42
Msı Geforce Rtx 5060 Ti 16G Gamıng Trıo Oc Whıte Gddr7 16Gb Dlss 4 128Bit Nvıdıa Ekran Kartı
Satıcı: TEBİLON
43.445,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 43445.90
2647 MHz / Beyaz
40.899,05 TL
2572 MHz / Gri
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 3X OC 16G
34.148,38 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 4060 Ti 8GB Twin Edge
23.199,00 TL
Gigabyte Radeon RX 7600 XT Gaming OC 16G
29.500,00 TL
MSI GeForce RTX 5060 Gaming OC
18.189,32 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC
43.199,00 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White
17.989,00 TL