Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8gb Shadow 3x Oc Classıc Gddr7 128bit Aeae1msı0256 Satıcı: DeltaBilgisayar
25.476,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 25476.00
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X OC CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
26.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
2 26299.00
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8gb Shadow 3x Oc Classıc Gddr7 128bit Aeae1msı0256 Satıcı: gamerbilisim
26.680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 26680.00
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X OC CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Gamer Bilişim
26.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 26850.00
MSI GeForce RTX 5060 Ti SHADOW 3X OC CLASSIC 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı
27.304,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 27314
MSI Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8gb Shadow 3x Oc Classıc Gddr7 128BIT DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Satıcı: deltabilgisayar
27.388,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 27388.50
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X OC CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: incehesap
27.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 27399.00
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X OC CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: incehesap
27.438,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 27448.49
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X Overclock CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Satıcı: incehesap
28.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
9 28589.00
Msı Shadow 3X Classic Geforce Rtx 5060 Ti Oc 8Gb Gddr7 128Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı
Satıcı: Lowell Teknoloji
29.302,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 29302.00
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X Overclock CLASSIC GDDR7 128Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Satıcı: Tekramarket
29.836,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
11 29836.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 8G SHADOW 3X OC CLASSIC RTX5060TI 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Satıcı: onlinealisverisyap
30.354,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 30364
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 8G SHADOW 3X OC CLASSIC RTX5060TI 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Satıcı: ZmTeknoloji
30.372,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
13 30382
Msı Vga Geforce Rtx 5060 Tı 8G Shadow 3X Oc Classıc Rtx5060tı 8Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmı)
Satıcı: ZmTeknoloji
30.657,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
14 30657.50
MSI Shadow 3X Classic GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: Lowell Teknoloji
31.359,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
15 31359.13
MSI GEFORCE RTX 5060 TI 8G SHADOW 3X OC CLASSIC Satıcı: 1DoluDukkan
37.098,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
16 37098.82
MSI GeForce RTX 5060 TI 8GB Shadow 3X OC Classic Ekran Kartı 1000 MHz Çekirdek Hızı Fanlı Soğutma - Option-1
Satıcı: Nacario
51.453,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
17 51453.98
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM