İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Fiyatları

Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8g Ventus 2x Oc Plus Gdrr7 128bit Dx12 Aeae1msı0212

Satıcı: DIGITALSTORE

22.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 22690.00
MSI VGA GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS RTX5060TI 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: Amazon.com.tr

23.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 23309
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8g Ventus 2x Oc Plus Gdrr7 128bit Dx12 Aeae1msı0212

Satıcı: buzbuzteknoloji

23.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 23599.00
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8g Gdrr7 128BIT DX12 (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: teknolojikapinda | 8 yorum

24.412,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 24412.50
MSI GeForce RTX 5060 TI VENTUS 2X OC PLUS 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

1 yorum

26.102,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 26102.65
MSI GeForce RTX 5060 TI VENTUS 2X OC PLUS WHITE 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı 26.332,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 26332.15
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS GDRR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: teknolojikapinda&ErdoğanGsm

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 26999.00
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS GDRR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 27499.00
MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 27.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 28009
MSI GeForce RTX 5060 Ti VENTUS 2X OC PLUS 8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 28.165,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 28175
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS GDRR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

28.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 28649.00
MSI RTX5060TI 8GB VENTUS 2X OC PLUS 128BİT GDDR7 HDMI DP PCIe 5.0 28.676,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 28686
MSI RTX5060TI 8GB VENTUS 2X OC PLUS 128BİT GDDR7 HDMI DP PCIe 5.0 28.695,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 28705
Msı Rtx5060tı 8Gb Ventus 2X Oc Plus 128Bit Gddr7 Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

28.954,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 28954.30
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS GDRR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

29.207,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 29207.33
Msı Rtx5060tı 8Gb Ventus 2X Oc Plus 128Bit Gddr7 Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

29.279,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 29279.70
MSI GeForce RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X OC PLUS GDRR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

29.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

17 29889.00
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8g Gdrr7 128BIT DX12 (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

30.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

18 30549.00
MSI GEFORCE RTX5060TI 8G VENTUS 2X OC PLUS 8GB GDDR7 128BIT 3XDP 1XHDMI EKRAN KARTI

Satıcı: MAESKO

33.642,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

19 33642.58
Msı Geforce Rtx 5060 Tı 8g Ventus 2x Oc Plus 8gb Gddr7 128b Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

37.220,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

20 37220.40

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G (G506T-8V2CP) Ekran Kartı Gri 22.690,00 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G White Ekran Kartı Beyaz 23.799,00 TL

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2617 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 24 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 767.4 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 600 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Gri
• Derinlik 227 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 8G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.