İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Fiyatları

MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS RTX5060TI 16GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) - .

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

30.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 30599.00
Msı Vga Geforce Rtx 5060 Tı 16g Ventus 2x Oc Whıte Plus Rtx5060tı 16gb Gddr7 128b Dx12 Pcıe 5.0 X16 3xdp 1xhdmı

Satıcı: magic

33.629,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 33629.44
MSI GeForce RTX 5060TI 16GB VENTUS 2X OC WHITE PLUS GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 33.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 33849.00
MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G Ventus 2X OC White - 16GB GDDR7 (28Gbps/128-bit), PCIe 5, Boost: 2602 MHz, HDMI 2.1b, DisplayPort 2.1b

Satıcı: Amazon.com.tr

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 34009
MSI GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Ekran Kartı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 33999.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS RTX5060TI 16GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: Magic Teknoloji

33.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 33999.01
MSI GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

35.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 35259.00
Msı Vga Geforce Rtx 5060 Tı 16g Ventus 2x Oc Whıte Plus Rtx5060tı 16gb Gddr7 128b Dx12 Pcıe 5.0 X16 3xdp 1xhdmı

Satıcı: incehesap

35.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 35369.10
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC White Plus 16GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 36.666,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 36676
MSI GEFORCE Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

36.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 36789.00
MSI Shadow 2X Plus GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

37.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 37519.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS RTX5060TI 16GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: onlinealisverisyap

37.980,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 37990
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS RTX5060TI 16GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: ZmTeknoloji

37.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 38009
Msı Vga Geforce Rtx 5060 Tı 16G Ventus 2X Oc Whıte Plus Rtx5060tı 16Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmı)

Satıcı: ZmTeknoloji

38.399,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

14 38399.30
Msı Vga Geforce Rtx 5060 Tı 16G Ventus 2X Oc Whıte Plus Rtx5060tı 16Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 3Xdp 1Xhdmı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

39.051,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

15 39051.80
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC WHITE PLUS RTX5060TI 16GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: UZMANLARPC

39.053,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

16 39053.46
Msı Geforce RTX5060TI 16G Ventus 2x Oc Whıte Plus 16GB Gddr7 128BIT 3xdp 1xhdmı Ekran Kartı

Satıcı: MAESKO

43.959,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

17 43959.06

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G (G506T16V2CWP) Ekran Kartı Beyaz 30.599,00 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 16G (G506T-16V2CP) Ekran Kartı Gri 32.803,98 TL

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2602 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 24 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 767.4 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 600 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Beyaz
• Derinlik 227 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus White 16G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.