Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Geforce Rtx 5060tı 16g Ventus 2x Plus Gddr7 128bit Dx12 Dlss Aeae1msı0208 Satıcı: hayatbilgisayar
31.279,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 31279.08
Msı Geforce Rtx 5060tı 16g Ventus 2x Plus Gddr7 128bit Dx12 Dlss Aeae1msı0208 Satıcı: BilgiRize
31.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 31280.00
Msı Geforce Rtx 5060TI 16G Ventus 2x Plus Gddr7 128BIT DX12 Dlss 4 (Oyuncu) Ekran Kartı
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR
31.849,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 31849.09
MSI GeForce RTX 5060TI 16G VENTUS 2X PLUS GDDR7 128Bit DX12 DLSS 4 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: DFSBilgisayar
32.551,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 32551.62
Gri
31.279,08 TL
Beyaz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
1 yorum