İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X Plus 8G Ekran Kartı Fiyatları

Msı VGA Geforce Rtx 5060 Tı 8g Ventus 2x Plus Gddr7 128B DX12 Pcıe5.0 X16 (3xdp / 1xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada

25.766,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 25766.27
MSI GeForce RTX 5060TI 8GB VENTUS 2X PLUS 8GB GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 27.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 27439.00
Msı Ventus 2X Plus Geforce Rtx 5060 Ti 8Gb Gddr7 128Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

29.713,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 29713.40
MSI Ventus 2X Plus GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

29.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 29829.00
Msı Geforce Rtx 5060 Ti 8G Ventus 2X Plus

Satıcı: Dfsbilgisayar

29.844,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 29844.20
Msı Geforce Rtx5060tı 8g Ventus 2x Plus 8gb Gddr7 128bıt 3xdp 1xhdmı Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

30.001,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 30001.38
Msı Ventus 2x Plus Geforce Rtx 5060 Ti 8gb Gddr7 128bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: lowellteknoloji

30.561,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 30561.48
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X PLUS GDDR7 128B DX12 PCIE5.0 X16 (3XDP/1XHDMI)

Satıcı: onlinealisverisyap

30.930,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 30940
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 TI 8G VENTUS 2X PLUS GDDR7 128B DX12 PCIE5.0 X16 (3XDP/1XHDMI)

Satıcı: ZmTeknoloji

30.983,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 30993
Msı Geforce Rtx5060tı 8g Ventus 2x Plus 8gb Gddr7 128bıt 3xdp 1xhdmı Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

31.502,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 31502.96
MSI Ventus 2X Plus GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

31.785,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 31785.93
Msı Geforce Rtx5060tı 8g Ventus 2x Plus 8gb Gddr7 128bıt 3xdp 1xhdmı Ekran Kartı

Satıcı: kuralay

32.601,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 32601.12
MSI Ventus 2X Plus GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

32.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 32659.00
MSI GEFORCE RTX5060TI 8G VENTUS 2X PLUS 8GB GDDR7 128BIT 3XDP 1XHDMI EKRAN KARTI

Satıcı: MAESKO

33.090,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 33090.13
MSI Msı Geforce Rtx 5060 Ti 8g Ventus 2x Plus

Satıcı: Batı Teknoloji

36.650,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 36650.88

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X Plus 8G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X Plus 8G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X Plus 8G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2602 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 24 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 767.4 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 600 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Plastik
• Renk Siyah & Gri
• Derinlik 227 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X Plus 8G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.