İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Fiyatları

Msı VGA Geforce Rtx 5060 8g Ventus 2x Oc Whıte RTX5060 8gb Gddr7 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum

17.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 17989.00
Msı Vga Geforce Rtx 5060 8g Ventus 2x Oc Whıte

Satıcı: sezginbilisim

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 17999.00
Msi Rtx 5060 8g Ventus 2x Oc Whıte 8 Gb Gddr7 Geforce Rtx 5060 Ventus 2x White 128bit Nvıdıa Ekran Kartı

Satıcı: ESMAEXPORT

18.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 18400.00
MSI RTX 5060 8G Ventus 2X OC White G5060-8V2CW 128 Bit GDDR7 8 GB Ekran Kartı

Satıcı: ADAESPOR

18.689,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 18689.62
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC White 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 19.673,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 19683
Msı Geforce Rtx 5060 8g Ventus 2x Oc Whıte Gddr7 128B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: deltabilgisayar

21.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 21950.00
Msı Vga Geforce Rtx 5060 8G Ventus 2X Oc White 8Gb Gdrr7 3Xdp/1Xhdmı 128B Dx12

Satıcı: BilgePazar

21.951,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21951.50
Msı Geforce Rtx 5060 8G Ventus 2X Oc Whıte Gddr7 Dlss 4 128 Bit Ekran Karti

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

23.071,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 23071.10
MSI RTX 5060 8G Ventus 2X OC White G5060-8V2CW 128 Bit GDDR7 8 GB Ekran Kartı

Satıcı: netsipariş

23.707,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 23707.10
MSI VGA Geforce RTX 5060 8G Ventus 2X OC White 8GB GDRR7 3xDP/1xHDMI 128B DX12

Satıcı: Bilgepazar

23.730,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 23730.22
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Beyaz Ekran Kartı 23.659,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 23669
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC White GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

23.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 23909.00
Msi Geforce RTX 5060 8G Ventus 2X OC Beyaz 8GB Gddr7 128Bit Dx12 Pcie 5.0 X16 Ekran Kartı 24.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 24199.00
MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 2X OC WHITE 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

2 yorum

24.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 24239.00
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC White GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

24.241,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 24241.00
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC White GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 24.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 24439.00
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE

Satıcı: netsiparis

24.526,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

17 24526.08
MSI 8GB RTX5060 VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 128bit HDMI-DP PCIE 5.0 24.653,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 24663
MSI 8GB RTX5060 VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 128bit HDMI-DP PCIE 5.0 24.698,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 24708

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White (G5060-8V2CW) Ekran Kartı Beyaz 17.989,00 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC (G5060-8V2C) Ekran Kartı Gri 19.615,00 TL

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2527 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.4 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 621 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Beyaz
• Derinlik 197 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 41 mm

MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.