Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 3X 8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı, 210286216
23.837,46 TL + Kargo
Siteye Git ❯
9 dk önce
1 23847.46
MSI VGA GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 3X RTX5060 8GB GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI) Satıcı: ZmTeknoloji
25.003,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 25013
Msı Vga Geforce Rtx 5060 8G Ventus 3X Rtx5060 8Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmı)
Satıcı: ZmTeknoloji
25.207,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 25207.30
Msı Vga Geforce Rtx 5060 8G Ventus 3X Rtx5060 8Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 (3Xdp 1Xhdmı)
Satıcı: onlinealisverisyap
25.644,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 25644.80
Msı Vga Geforce Rtx 5060 8G Ventus 3X Rtx5060 8Gb Gddr7 128B Dx12 Pcıe 5.0 X16 Satıcı: onlinealisverisyap
25.705,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 25705.75
2535 MHz
18.859,08 TL
2497 MHz
23.837,46 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM