İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC Ekran Kartı Fiyatları

MSI NVIDIA GeForce RTX 5070 12G Inspire 3X OC 192 bit GDDR7 Oyun Grafik Kartı, 2557 MHz'e Kadar Frekans Artışı, PCIe Gen 5, DLSS 4, DP 2.1 x 3, HDMI 2.1 x 1, SFF Hazır

Satıcı: teknoartgaming

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 40009
MSI Msı Geforce Rtx 5070 Inspıre 3x Oc 12G Gddr7 192BIT Dlss 4 Ekran Kartı

Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR

41.404,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 41404.09
MSI GeForce RTX 5070 INSPIRE 3X OC 12G 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 45.377,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 45387
MSI GeForce 12G INSPIRE 3X OC GDDR7 DLSS 4 192 Bit Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

46.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 46299.00
Msı Inspire 3X Geforce Rtx 5070 Oc 12Gb Gddr7 192Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

46.328,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 46328.30
MSI VGA RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC

Satıcı: Tekramarket

46.767,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 46767.60
MSI GeForce RTX 5070 INSPIRE 3X OC 12G GDDR7 192Bit DLSS 4 Ekran Kartı

9 yorum

47.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 47029.00
MSI GeForce RTX 5070 12GB INSPIRE 3X OC GDDR7 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 47.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 47629.00
MSI 12GB RTX5070 INSPIRE 3X OC GDDR7 192bit HDIMI-DP PCIE 5.0 47.934,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 47944
MSI 12GB RTX5070 INSPIRE 3X OC GDDR7 192bit HDIMI-DP PCIE 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

48.005,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 48015
Msı 12Gb Rtx5070 Inspıre 3X Oc Gddr7 192Bit Hdımı-Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

48.556,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 48556.60
MSI VGA RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC

Satıcı: LowellTeknoloji

48.691,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 48691.06
MSI 12GB RTX5070 INSPIRE 3X OC GDDR7 192bit HDIMI-DP PCIE 5.0

Satıcı: Lowell Teknoloji

49.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 49599.00
MSI GeForce 12G INSPIRE 3X OC GDDR7 DLSS 4 192 Bit Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

50.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 50929.00
MSI 12GB RTX5070 INSPIRE 3X OC GDDR7 192bit HDIMI-DP PCIE 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

55.846,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 55846.86
Msı Nvıdıa Geforce Rtx 5070 12G Inspire 3x Oc 192 Bit Gddr7 Oyun Grafik Kartı, 2557 Mhz'e Kadar Frekans Artışı, Pcıe Gen 5, Dlss 4, Dp 2.1 x 3, HDMI 2.1 x 1, Sff Hazır - Option-1

Satıcı: Nacario

83.345,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 83345.97

MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2542 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 31.2 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1000 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Altın
• Derinlik 288 mm
• Yükseklik 112 mm
• Genişlik 50 mm

MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.