İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Fiyatları

Msı 12gb Rtx5070 Ventus 2x Oc Whıte Gddr7 192bit Hdmı-dp Pcıe 5.0

Satıcı: fenotek

38.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 38548.00
MSI Ventus 2X White GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: ADAESPOR

38.689,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 38689.42
Msi GeForce RTX 5070 12G Ventus 2X OC 12Gb Gdrr7 Ekran Kartı 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 39999.00
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White 12G 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 40.015,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 40025
Msı 12gb Rtx5070 Ventus 2x Oc Whıte Gddr7 192bit Hdmı-dp Pcıe 5.0

Satıcı: magic

41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 41499.00
Msı VGA Geforce Rtx 5070 12G Ventus 2x Oc Whıte RTX5070 12GB Gdrr7 192B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: magicteknoloji | 14 yorum

42.316,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 42316.48
MSI Ventus 2X White GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

42.744,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 42744.93
MSI Ventus 2X White GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Magic Teknoloji

42.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 42999.01
MSI 12GB RTX5070 VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192bit HDMI-DP PCIE 5.0 43.210,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 43220
MSI 12GB RTX5070 VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192bit HDMI-DP PCIE 5.0 43.275,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 43285
Msı 12Gb Rtx5070 Ventus 2X Oc Whıte Gddr7 192Bit Hdmı-Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

43.755,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 43755.50
Msı 12Gb Rtx5070 Ventus 2X Oc Whıte Gddr7 192Bit Hdmı-Dp Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

44.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 44151.00
Msı VGA Geforce Rtx 5070 12G Ventus 2x Oc Whıte RTX5070 12GB Gdrr7 192B DX12 Pcıe 5.0 X16 (3xdp 1xhdmı)

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 44399.00
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192Bit DLSS 4 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

45.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 45109.00
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Beyaz Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 44.919,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 44929
MSI Ventus 2X White GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

45.545,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 45545.63
MSI GeForce RTX 5070 VENTUS 2X OC WHITE 12G GDDR7 192Bit DLSS 4 Ekran Kartı

2 yorum

45.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

17 45809.00
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192Bit DLSS 4 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

45.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 45996.00
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE GDDR7 192Bit DLSS 4 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 46.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

19 46379.00

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC (G5070-12V2C) Ekran Kartı Siyah 35.879,08 TL
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White (G5070-12V2CW) Ekran Kartı Beyaz 38.548,00 TL

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2542 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 31.2 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1000 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Beyaz
• Derinlik 236 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 50 mm

MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.