İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Fiyatları

Msı Geforce Rtx5080 16g Shadow 3x Oc 16gb Gddr7 256bıt 1xhdmı 3xdp Ekran Kartı

Satıcı: Teknoteg

81.752,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 81762
MSI VGA GEFORGE RTX 5080 16G SHADOW 3X OC RTX5080 16GB GDRR7 256 B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: Magic Teknoloji

82.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 82999.00
MSI GeForce RTX 5080 16GB SHADOW 3X OC GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 83999.00
MSI NVIDIA GeForce RTX 5080 16G Shadow 3X OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: hayatbilgisayar

84.078,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 84078.80
MSI NVIDIA GeForce RTX 5080 16G Shadow 3X OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: ebz

84.133,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 84133.99
MSI VGA GEFORCE RTX 5080 16G SHADOW 3X OC RTX5080 16GB GDRR7 256 B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: Amazon.com.tr

85.481,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 85491.22
MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC 16GB DLSS 4 256 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

85.481,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 85481.22
MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC 16GB DLSS 4 256 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

87.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 87499.00
MSI GEFORCE RTX 5080 SHADOW 3X OC 16G GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı

2 yorum

87.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 87809.00
MSI RTX5080 16GB SHADOW 3X OC 16G GDDR7 256bit HDMI DP PCIe 5.0 89.241,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 89251
Msı Rtx5080 16Gb Shadow 3X Oc 16G Gddr7 256Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

90.435,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 90435.70
Msı Rtx5080 16Gb Shadow 3X Oc 16G Gddr7 256Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

91.451,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 91451.80
MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC 16G 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 92.332,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 92342
MSI GeForce RTX 5080 16G SHADOW 3X OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 92.908,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 92918.99
MSI GeForce RTX 5080 16GB SHADOW 3X OC GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

95.101,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 95101.00
MSI VGA GEFORGE RTX 5080 16G SHADOW 3X OC RTX5080 16GB GDRR7 256 B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)

Satıcı: netsiparis

97.192,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

16 97192.60
MSI GeForce RTX 5080 16GB SHADOW 3X OC GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

102.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 102279.00
Msı Geforce Rtx 5080 16G Shadow 3x Oc VGA

Satıcı: HURACAN PC

105.602,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

18 105602.99
Msı RTX5080 16GB Shadow 3x Oc 16G Gddr7 256BIT HDMI Dp Pcıe 5.0

Satıcı: Core Bilgisayar

116.377,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

19 116377.16

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC (G5080-16S3C) Ekran Kartı 2640 MHz 81.752,00 TL
MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X (G5080-16S3) Ekran Kartı 2617 MHz 89.184,10 TL

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2640 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 56.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1816.7 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Derinlik 303 mm
• Yükseklik 121 mm
• Genişlik 49 mm

MSI GeForce RTX 5080 Shadow 3X OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.