İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Fiyatları

Msı Geforce Rtx 5080 16GB Ventus 3x Oc Whıte Gddr7 256BIT DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

77.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 77999.00
MSI GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC WHITE GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 86.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 86999.00
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 91.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 92009
Msı Geforce Rtx 5080 16gb Ventus 3x Oc Whıte Gddr7 256bit Dx12 Aeae1msı0196

Satıcı: Tekramarket

94.518,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 94518.04
Msı Ventus 3X White Geforce Rtx 5080 Oc 16Gb Gddr7 256Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

94.976,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 94976.40
MSI GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC WHITE GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Tekramarket

95.995,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 95995.35
MSI GeForce RTX 5080 VENTUS 3X OC WHITE 16G GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı

2 yorum

96.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 96479.00
Msı Geforce Rtx 5080 16gb Ventus 3x Oc Whıte Gddr7 256bit Dx12 Aeae1msı0196

Satıcı: lowellteknoloji

97.703,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 97703.08
Msı Geforce RTX5080 16G Ventus 3x Oc Whıte 256BIT 1xhdmı 3xdp Ekran Kartı

Satıcı: CUMA TEKNOLOJİ

98.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 98999.00
MSI GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC WHITE GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: LowellTeknoloji

99.827,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 99827.06
Msı Geforce Rtx 5080 16G Ventus 3X Oc Whıte Gddr7 16Gb 256Bit Dlss 4 Nvıdıa Ekran Kartı

Satıcı: TEBİLON

99.998,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 99998.30
MSI GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC WHITE GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

103.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 103269.00
MSI Ventus 3X White GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

104.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 104419.00
MSI GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC WHITE GDDR7 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Betaplus

105.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 105689.00
MSI GEFORCE RTX5080 16G VENTUS 3X OC WHITE 256BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTI

Satıcı: ACF Teknoloji

128.323,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

15 128333

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White (G5080-16V3CW) Ekran Kartı Beyaz 77.999,00 TL
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC (G5080-16V3C) Ekran Kartı Gri 82.800,00 TL

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2640 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 56.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1816.7 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Beyaz
• Derinlik 303 mm
• Yükseklik 121 mm
• Genişlik 49 mm

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC White Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.