İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Fiyatları

Msı Ventus 3x Plus Geforce Rtx 5080 16gb Gddr7 256bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: ebz

87.103,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 87103.21
MSI Ventus 3X Plus GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

89.201,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 89201.72
Msı Ventus 3x Plus Geforce Rtx 5080 16gb Gddr7 256bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

89.227,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 89227.36
MSI RTX5080 16GB VENTUS 3X PLUS 16G GDDR7 256bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

90.329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 90339
MSI RTX5080 16GB VENTUS 3X PLUS 16G GDDR7 256bit HDMI DP PCIe 5.0 90.446,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 90456
MSI Ventus 3X Plus GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

91.987,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 91987.12
Msı Ventus 3x Plus Geforce Rtx 5080 16GB Gddr7 256BIT Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

101.259,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 101259.32
MSI Ventus 3X Plus GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

102.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 102489.00
MSI Ventus 3X Plus GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

103.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 103639.00
MSI Ventus 3X Plus GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

106.583,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 106583.33
MSI RTX5080 16GB VENTUS 3X PLUS 16G GDDR7 256bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

118.967,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 118967.90

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Ürün Ailesi

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC Plus (G5080-16V3CP) Ekran Kartı 2640 MHz 79.999,00 TL
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus (G5080-16V3P) Ekran Kartı 2617 MHz 87.103,21 TL

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2617 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 56.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1800.8 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Gri
• Derinlik 303 mm
• Yükseklik 121 mm
• Genişlik 49 mm

MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X Plus Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.