Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 98 yorum
6.399,00 TL Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 6399.00 MSI AMD Radeon RX 6500 XT Mech 2X 4G OC 4 GB GDDR6 64 Bit Ekran KartıSatıcı: techofuniverse | 7 yorum
6.662,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 6662.00 MSI Vga Radeon Uyumlu Rx 6500 Xt Mech 2x 4g Oc Rx6500xt 4gb Gddr6 64b Pcıe 4.0 X4 (1xdp 1xhdmı)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
6.732,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 6732.00 MSI RADEON RX 6500 XT MECH 2X 4G OC GDDR6 64bit DX12 AMD Ekran Kartı10 yorum
6.732,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 6732.00 MSI Vga Radeon RX 6500 XT Mech 2X 4 GB OC 2Xdp Port Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
7.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 7299.99 MSI VGA RADEON RX 6500 XT MECH 2X 4G OC 4GB GDDR6 64BSatıcı: Take It
7.555,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
6 7555.00 MSI 4GB RX6500XT MECH 2X 4G-OC GDDR6 64bit HDMI-DP PCIE 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
7.676,01 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7686.01 Msı Radeon Rx 6500 Xt Mech 2X 4G Oc 4Gb Gddr6 64Bit Dx12 Amd Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
7.985,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 7985.64 MSI AMD Radeon RX 6500 XT Mech 2X 4G OC 4 GB GDDR6 64 Bit Ekran KartıSatıcı: Uzmanlarpc
8.044,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 8044.29 MSI AMD Radeon RX 6500 XT Mech 2X 4G OC 4 GB GDDR6 64 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
8.417,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
10 8417.69