Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI AMD Radeon RX6600 Armor 8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: atesavm
20.524,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 20524.74
MSI Radeon RX 6600 ARMOR 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: ATEŞ AVM
21.417,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 21427
Msı Amd Radeon Rx 6600 Armor 8gb 128BIT Ekran Kartı
Satıcı: atesavm | 26 yorum
22.309,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 22309.50
MSI AMD Radeon RX6600 Armor 8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: iconbilisimltd
32.659,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 32659.08
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM